סדנה זוגית, סדנאות זוגיות, הופעות בתל אביב, לימודי יהדות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא משפחה וזוגיות


סדנה זוגית


שאלות ותשובות על סדנה זוגית
כל זוג רוצה לשמור על זוגיות טובה, פתוחה ומהנה. כל זוג רוצה לשמור על חיוניות, על שמחה ואושר יומיומיים ולא להיכנס לשגרה משעממת. רגע לפני שמגיע השלב הזה, שבו השגרה מאיימת להשתלט על החיים הזוגיים שלכם, בואו למצוא מגוון דרכים להתעורר ולמצוא אחד את השנייה מחדש. הדרך הטובה והמזמינה ביותר היא דרך סדנה זוגית שנרשמים אליה ביחד והולכים ביחד.
מה עושים בסדנה זוגית?
הכוונה יכולה להיות לסדנה זוגית פרטית, או סדנה זוגית של כמה זוגות ביחד. כאשר מדובר בסדנה פרטית, יכולים לדבר ולהעלות נושאים ביחד, לנתח התנהגויות שונות שאולי מפריעות ובגלל השגרה המשפחתית והיומיומית לא מתייחסים אליהן. כשמדובר בסדנה עם זוגות נוספים זה יכול להיות הרצאה בנושאי זוגיות, הורות או משפחה להנאת כולם.
מה המטרה של סדנה זוגית?
ישנן סדנאות שמטרתן להביא לגישור או ליצירת תקשורת טובה יותר בין בני הזוג. אחד מבני הזוג או שניהם ביחד יעלו את הצורך שהם מרגישים בפנייה לסדנה שכזאת על מנת לגשר על מחלוקות שקיימות ביניהן או לקבלת עזרה בהחלטה חשובה שעליהם להחליט.
איך לבחור את התוכן?
האמת היא שהתוכן כלל אינו משנה, מפני שכאשר מחליטים להגיע ביחד לסדנה זוגית על מנת לטפח את הזוגיות, הרי שכבר חצי הדרך התבצעה. בני הזוג יכולים לעיין ביחד בחוברת המציעה תכנים שונים של סדנאות זוגיות ולבחור את הנושא שמעניין אותם ומדבר אל ליבם הכי הרבה מכל שאר הנושאים.
איפה אפשר למצוא סדנאות לזוגות?
מלבד מתנ"סים שממוקמים במרכזי הערים והישובים, ישנם בתי ספר המציעים הדרכות בנושאי הורות ומשפחה שניתן להירשם אצלם לסדנאות זוגיות חד פעמיות או לכמה מפגשים.
סדנה זוגית היא דרך מצוינת לבלות כמה שעות ביחד, בלי דאגות היומיום, בלי השגרה הלוחצת והעמוסה וגם בלי המשפחה והילדים. בני זוג רבים יודעים שכל פרק זמן מסוים הם צריכים את הפסק זמן, האתנחתא הזאת מהיומיום ומקדישים לעצמם כמה שעות של שקט שבמהלכן רק הם חשובים ואין שום דבר נוסף לטפל בו ולדאוג לו.
למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס