מודעות אישית, סדנאות זוגיות, הופעות בתל אביב, לימודי יהדות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא צמיחה חופשית


מודעות אישית


שאלות ותשובות על מודעות אישית
מי שפותח עיתון בסוף השובע לא יכול להתעלם מהמון מודעות ופרסומים המציעים עזרה באימון אישי, מודעות אישית, העלאת הביטחון העצמי ועוד. אנשים רבים בשנים האחרונות מגיעים למסקנה שאולי קשה להם למצות את הכישורים והיכולות שלהם לבד בכוחות עצמם ופונים לעזרה מקצועית של מאמנים או של אנשים שעשו עבודה בעצמם על המודעות האישית שלהם כדי להשתמש בה ולשפר את איכות החיים שלהם.
מה זה בכלל מודעות אישית?
כשמה כן היא – המודעות האישית היא התודעה שלנו בנוגע לכל הרבדים בחיים שלנו – מודעות פיזית וגופנית, מודעות הקשורה לקריירה ולהישגים החומריים שלנו בחיים וכמובן המודעות לאישיות ולתחושה שיש לנו עם מה שהשגנו בחיים, האם אנו מאושרים ושלמים עם ההחלטות שלנו ועוד.
למה המודעות האישית חשובה כל כך?
כפי שכולנו יודעים, ההצלחה ותחושת הסיפוק מתחילות מבפנים. המודעות האישית עוזרת לנו לקלף את הקליפות שלפעמים חוסמות ומונעות מבעדנו להרגיש את התחושות החיוביות ומלאות ההערכה כלפי כל מה שהשגנו. הנורמה והשגרה לפעמים מסתירות ומחסומים רגשיים מפריעים לנו להתרכז בעיקר ובמחשבות החיוביות.
איך מגבירים את המודעות האישית?
מודעות אישית של כל אדם באשר הוא היא ההכרה במה שעשינו והשגנו. במקום להתרכז בתפל ובשלילי, אנו הופכים להיות מודעים באמת לכל הדברים שכן הצלחנו לבצע, אנו הופכים להיות חיוביים ואופטימיים יותר ולא מרשים לעצמנו לשקוע לתוך מרה שחורה של שגרה, של שעמום ושל חוסר הערכה עצמית כלפי עצמנו.
איך משתתפים בסדנאות להעלאת המודעות האישית?
ברחבי הארץ פזורים מקומות לימוד רבים המציעים קורסים של ממש או סדנאות קצרות בנושא המודעות האישית והעצמית, אימוני קואוצ'ינג לחיים ועוד. כדאי לברר מה ההכשרה או ההשכלה של מי שמעביר את הסדנאות על מנת לוודא שאתם אכן בידיים טובות ומנוסות.
מי שמרגיש שהוא שוקע אט אט אל תוך שגרה אפורה וחש שאין טעם במתכונת הנוכחית של החיים הפרטיים שלו, זקוק בדחיפות לעזרה תחום המודעות כדי לגרום לו להסתכל על החיים והמציאות באופן שונה ולשנות את השקפת העולם שלו לטובה, חיובית וחיונית יותר.
למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס