מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות, הופעות בתל אביב, לימודי יהדות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא יהדות לבעלי לב חזק


תרבות יהודית


ערכים ועוצמה של תרבות יהודית

אין ספק כי בתרבות שלנו, זו היהודית, חבויים עוצמה אדירה ואוצר עשיר של ערכים ומוסר. התרבות היהודית אינה רק הדת עצמה, אלא חוויה רוחנית גדולה. תרבות יהודית היא משהו שחשוב להכיר לעומק ולחוות בדרך המיוחדת שמציע המקום, מרכז תרבות ורוח יהודית, דרך סדנאות המפגישות את המשתתפים עם עולם ומלואו.

גדולתה של התרבות היהודית
העם היהודי הוא המיוחד ביותר בהיסטוריה האנושית מבחינת הטלטלות שעברו עליו, הפורענויות שהוא חווה על בשרו וכן הגאולות שלהן זכה. מעם מאוחד לעם מפולג, עד עם גולה ומפוצל ברחבי העולם, ואז שוב לעם מאוחד בארצו – העם היהודי עבר תלאות ומסעות. אך הנפש היהודית נשארה תמיד איתנה אל מול כולם ועוצמותיה של תרבות יהודית ניכרו בכל עת. במקום, מרכז תרבות ורוח יהודית, מבינים את העוצמות שיש בתרבות היהודית, את הייחודיות שבה ואת היכולת לדלות ממנה כוחות וחוויות רוחניות מדהימות. סדנאות על אודות התרבות של העם היהודי יחברו כל אחד לנפשו, לחוזקות שיש בה, ויגלו כלים שבאמצעותם ניתן להתעטף בסממני תרבות יהודית בהוויה שלנו וכך ליהנות מתעצומות נפש אמיתיות.

ייחודיות הסדנאות של תרבות יהודית במקום
אין ספק כי כל הסדנאות העוסקות בתחומי תרבות יהודית במקום, אלו הן סדנאות המעשירות את עולם הידע, את הנפש ואת הגוף. החוויה הרוחנית שיכולה להיוולד מתוך הכרתה של התרבות היהודית על גווניה השונים הינה חוויה יוצאת דופן שלא ניתן להשוות לכל דבר אחר. הסדנאות במקום מפתחות את המודעות לנפש היהודית שיש בנו ולוקחות אותה אל מחוזות שונים ורחוקים, מחוזות שלא ניתן להגיע אליהם מבלי להיות מצוידים בידע החשוב על אודות תרבות יהודית לאורך ההיסטוריה ועכשיו. כל הסדנאות במקום מועברות על ידי המנחים המקצועיים ביותר, מלאי קשב, סבלנות, ובעיקר המון ידע לחלוק עם המשתתפים.

אם גם אתם מרגישים צורך להיות מלאים יותר, לעבור חוויה רוחנית גדולה ועמוקה מאוד, לרכוש ערכים חדשים שיהיו לכם כדרך חיים ולהאיר כל דקה של נשימה באור אחר וחזק יותר, סדנאות תרבות יהודית במקום זו הכתובת.לסדנאות של 'המקום'- הקלק כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס