מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות, הופעות בתל אביב, לימודי יהדות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא משפחה וזוגיות


תקשורת זוגית


הכלים עבור תקשורת זוגית טובה

להצליח בזוגיות זה לא עסק פשוט. המתחים הנוצרים מניהול חיים משותפים, כלכלה משותפת וכמובן משפחה משותפת מובילים לשיבושי תקשורת קשים בין בני זוג, ומאוד קשה להתגבר עליהם לבד. המקום, מרכז תרבות ורוח יהודית, מזמין אתכם לגלות כלים פרקטיים עבור תקשורת זוגית מוצלחת בסדנאות ייחודיות.

החשיבות של תקשורת זוגית
גם במערכת היחסים המלאה ביותר באהבה, בני הזוג תמיד עומדים למבחנים בזמני לחץ וקשיים שונים שהחיים מזמנים. בין אם מדובר בזוג צעיר שרק עבר לגור יחד, בין אם מדובר בהורים טריים או זוג בכל שלב אחר בחיים, תמיד אירועי החיים יעמידו למבחן את התקשורת בין בני הזוג והיכולת שלהם להתגבר על כל מכשול יחד. סדנאות של תקשורת זוגית במקום, מרכז תרבות ורוח יהודית, נולדו מתוך ההבנה כי לא כל הזוגות ניחנו ביכולות טובות של תקשורת זוגית. גם מתוך אהבה, כבוד הדדי וקשר מצוין בין בני זוג, יכולים להיווצר פערי תקשורת והבנה. כדי להתגבר על המגרעות הללו, יש לעבוד עם ארגז כלים אותו תקבלו במקום, והוא שיקנה לכם את יכולת ההתמודדות הטובה ביותר. הכלים הללו ישמשו אתכם לא רק בנקודות תורפה בזוגיות אלא למעשה לכל אורך הדרך, כך שהם יוכלו אף להפחית את ההגעה לנקודות החיכוך עקב התנהלות בריאה יותר.

סדנאות תקשורת זוגית במקום
המקום, מרכז תרבות ורוח יהודית, מביא לכל סדנה את הערכים החשובים ביותר של נפש האדם היהודי. תוך כדי לימוד על תקשורת זוגית, כל העת ירחפו באוויר ערכי המסורת משם למעשה נולדה התבונה הגדולה לגבי כלי תקשורת טובים יותר- כבוד הדדי, סבלנות, אדיבות, רוחב לב ועוד. סדנאות וקורסים על אודות תקשורת זוגית המועברים במקום, יעניקו לכם את הצוהר לעולם של חשיבה זוגית אחרת, כזו שתוביל אתכם כזוג להתבסס בצורה טובה הרבה יותר ולחזק את הזוגיות שלכם מבפנים.

אם גם אתם מרגישים את הצורך הפנימי לשפר תקשורת זוגית על מנת לנהל חיים משותפים מוצלחים בכל התחומים, המקום הוא הכתובת עבורכם. סדנאות ממוקדות ועשירות יובילו אתכם לרכישת סל כלים קריטי לתקשורת טובה הרבה יותר.לפרטים אודות סדנה בזוגיות- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס