מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות, הופעות בתל אביב, לימודי יהדות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא המיוחדים שלנו


סדנאות למודעות עצמית


סדנאות למודעות עצמית לגילוי תעצומות הנפש

המקום, מרכז תרבות ורוח יהודית בתל אביב, מזמין אתכם להכיר את עצמכם באופן העמוק והייחודי ביותר. לפלוש לתוך הנפש שלכם באמצעות הכלים שיינתנו מצוות המדריכים הטוב ביותר, לחזק את הכוחות הפנימיים ולגלות סודות עמוקים הטמונים בנו, במסגרת סדנאות למודעות עצמית.

האושר שמגיע מתוך מודעות עצמית
כשאדם אינו מחובר לעצמו, הוא יכול לפספס את המקומות מהם צומחים האושר והשלווה הפנימית של הגוף והנפש. סדנאות למודעות עצמית הן למעשה המקום בו תוכלו לרכוש את הכלים לגילוי עצמי, לפתח מודעות עצמית ברמה גבוהה שתגלה לכם את רזי החיים בדרך להשלמה עצמית, הגשמה עצמית והמון רוגע פנימי. המקום, מרכז תרבות ורוח יהודית בתל אביב, מציע להתרגש ולהתחדש במסגרת סדנאות למודעות עצמית שיפעילו בכם את כל החושים ויקנו לכם את סל הכלים להתמודדות עם מצבים שונים בחיים ובעיקר לפיתוח יכולות חשיבה אחרות המובילות לאושר. פיתוח המודעות העצמית והתחברות למקומות טובים בנפש שלנו תלוי ברצון ובהכוונה מקצועית של אנשי המקום, צוות מוכשר שיכול לטפח בכל אחד ואחת מאיתנו את צורת החשיבה וההתחברות לאני העצמי הטוב ביותר.

סדנאות ייחודיות למקום
כל סוגי סדנאות למודעות עצמית שממתינות לכם במקום, נבנו באופן שמשלב תרגול מתמיד של כל הכלים הנדרשים וכמובן הקניית ידע חשוב בכל הנוגע למקומות החבויים והפנימיים ביותר של נפש האדם. סדנאות למודעות עצמית במקום מייצרות הבנה חשובה ותודעה שאיתה תצאו לעולם והיא תשמש אתכם בכל מצב, שגרתי או חריג, בחייכם. הסדנאות במקום יוצרות סגנון חשיבה שונה אצל כל אחד ואחת מהמשתתפים בהן ומעצימות את היכולות להתחבר לנקודות רגישות ועמוקות בתוכנו כדי שאלו ישמשו אותנו למטרה של כל אדם – להיות מאושר. הסדנאות לשיפור ופיתוח המודעות העצמית במקום, יעזרו לכם בחיי הזוגיות, בחיי ההורות, בחיים המקצועיים ובחיים האישיים שלכם כאדם פרטי שתמיד שואף לפתח את עולמו ויכולתו לשמוח ולהיות תמיד מלא מבפנים.

אם גם אתם רוצים להתחבר באופן העמוק והמושלם ביותר לנפש שלכם במסגרת סדנאות למודעות עצמית, אין ספק כי המקום, מרכז תרבות ורוח יהודית בתל אביב, הוא היעד שלכם.לסדנאות של 'המקום'- הקלק כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס