מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות, הופעות בתל אביב, לימודי יהדות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא משפחה וזוגיות


סדנאות זוגיות


סדנאות זוגיות - לאהוב מחדש שוב!

זוגיות איננה יכולה להמשיך לצמוח ולהתקיים מבלי שמדשנים אותה בתשומת לב, אהבה, חברות, אמפטיה וחום. כל זוג ידע לספר לכם שעל זוגיות צריך לעבוד על מנת לשמר את הגחלת, אבל איך בכלל עושים זאת? מאין מקבלים את הכלים? מדוע הדברים אינם מובנים מאליהם? מדוע האהבה עצמה איננה מספיקה?

תתחילו בקטן

גם אם הזוגיות שלכם היא יחסית בסדר אבל אתם רוצים לשפרה ולשמרה וגם אם אתם חשים שמצב הזוגיות הוא כבר לא כפי שהיה, סדנאות זוגיות הן הפיתרון הטוב ביותר בעבורכם. סדנאות זוגיות יקנו לכם את הכלים לבניית חיים זוגיים הרמוניים יותר, טובים יותר, ממלאים ומספקים. סדנאות זוגיות יחשפו בפניכם אור חדש על הזוגיות שלכם, לפתע תוכלו לעמוד מן הצד ולהתבונן על הזוגיות, לדעת מה טוב בה ומה צריך לשפר וכיצד משפרים את היחסים בין הסובבים אתכם וביניכם ובין עצמכם.

למי מיועדות הסדנאות?

סדנאות זוגיות לא דווקא מיועדות אך ורק לזוגות אלא גם לרווקים בודדים ולגרושים שעברו זה לא מכבר כברת דרך אחת, לפחות בכל הקשור לזוגיות ורוצים שיפתחו בפניהם ערוצים חדשים לזוגיות טובה יותר. סדנאות זוגיות ילמדו אתכם את סוד ההצלחה לזוגיות, נלמד לזהות דפוסי התנהגות שמחבלים בזוגיות שלנו, נלמד לתקשר טוב יותר, האמון יגדל, ההדדיות האהבה, ואפילו המשיכה שהייתה בתחילת הקשר תחזור, ותודו שרק בשביל זה כדאי לפנות אל סדנאות זוגיות. בסדנאות לומדים על הדפוסים בתת מודע אלה אשר על פיהם אנו נוהגים בזוגיות שלנו והם לא דווקא רצויים לנו. נלמד להתייחס אחרת אל דפוסי חשיבה שליליים שמפריעים לנו בזוגיות, וככל הרעיון הוא להגיע להרמוניה ורוחניות שכן בלי רוחניות השוררת בין שני בני הזוג לא תיתכן זוגיות אפילו לא גשמית. ללא הסדנאות הללו לא תוכלו להעניק הזדמנות אמיתית לקשר הזוגי שלכם, וכדאי לנסות את כל הניתן לפני שחושבים על פרידה או חלילה וחס על גירושין.
רוצים לחדש את הזוגיות שלכם? רוצים להחזיר את הניצוצות שאבדו? רוצים לשפר את היחסים בין שניכם? אתם מוזמנים ליצור קשר עם "המקום" בית מיוחד שרואה את הדברים קצת אחרת.


לפרטים על סדנת זוגיות אמנות האהבה לחץ כאןלפרטים אודות סדנה בזוגיות- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס