מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות, הופעות בתל אביב, לימודי יהדות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא אמנות ויצירה


סדנאות בתל אביב


סדנאות בתל אביב - סדנאות מעניינות ומרתקות במרכז!

מעוניינים לשתף את דעותיכם ברבים? ישנם נושאים המעניינים אתכם אך אינכם יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון. המקום, מרכז תרבות ורוח, מציע לכם סדנאות בתל אביב וקורסים מרתקים במיוחד. צרו קשר עוד היום ומהרגע הראשון תבינו שהגעתם למקום הנכון.

המקום- בית פתוח לכל אחד
רבים מאיתנו מוצאים את עצמם לא פעם ברגשות ותחושות שאין על מי לסמוך או שאין עם מי לדבר. מחשבה זו אינה נכונה שכן המקום מציע לכם מפגש מעגלי דיבורים בכל שבוע, סדנאות בנושאים שמרתקים אתכם ועוד. תודות לביקור בהמקום תוכלו להיפתח לאנשים וקבוצות רבות ובכך להרחיב באופן משמעותי את מעגל החברים שלכם. בנוסף, המקום מציע לכם פינה שקטה ונינוחה להביע את העמדות שלכם בנושאים השונים. יש לכם נושא הקרוב לליבכם? מעוניינים לשמוע עליו ממומחים בתחום? זה הזמן להירשם אל מגוון סדנאות בתל אביב ולהתחיל ליהנות.

אילו סדנאות בתל אביב ניתן לקבל ?
המקום מציע למגוון לקוחותיו סדנאות בתל אביב במגוון תחומים. תודות לסדנאות אלו תוכלו לקבל יידע נוסף בתחומים המעניינים אתכם באמת וכן לפתח לכם תחביב חדש בחייכם. אם אינכם יכולים לבקר בהמקום באמצע השבוע מפאת לחץ או עומס תוכלו להגיע ולבקר גם בסוף שבוע. נושאי הסדנאות הם רבים ומגוונים, תוכלו להגיע אל סדנאות בתל אביב העוסקים בתחומים הבאים:
• משפחה וזוגיות:אלו הם סדנאות בעלות אופי אישי וחוויתי בנושאי אהבה ,זוגיות,הורות ומשפחה. הסדנאות יוכלו לסייע לכם בפתרון בעיות רבות ויציעו לכם דרכי התמודדות אלטרנטיביות
• אמנות ויצירה: פעילויות לעידוד היצירתיות וחיבור למקור הפנימי שממנו אנו שואבים את כוחות היצירה שלנו. הסדנא מתאימה לאמנים ויוצרים – ולכל אלה שרוצים ללמוד איך זה עובד.
• צמיחה חופשית:חיפוש אחר משמעות וסדר בעולם העמוס והלחוץ בו אנו חיים. הסדנא עוסקת בבנייה עצמית ובתהליכי החיים השונים.
כמובן שאלו הן רק דוגמאות קטנות לסדנאות אותן ניתן לעבור בהמקום,מלבדן יש עוד רבות אחרות.

אם הנכם מעוניינים למצוא סדנאות מרתקות ומעניינות במיוחד בנושאים שאתכם מרגשים צרו קשר עוד היום עם המקום ולא תתאכזבו!לסדנאות של 'המקום'- הקלק כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס