מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות, הופעות בתל אביב, לימודי יהדות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא משפחה וזוגיות


מציאת זוגיות


מציאת זוגיות והרוחניות כערך עליון
מדובר על נושא עדין ומורכב במיוחד. אומנם, אנו לא חייבים לחיות כזוגות וישנם כאלה המעדיפים לחיות את חייהם לחוד, אבל עדיין, אלפי צעירים ואף יותר מחפשים את החצי השני שלהם, הם רוצים בכל מעודם למצוא אהבה וזוגיות. לחלקם, מדובר על משימה קלה וחלקם מוצאים זאת כמשימה קשה, כמעט בלתי אפשרית.

אז מהו הבסיס לכל קשר?

אלוהים לא יושב בשמיים ומזווג לו זיווגים וכך זוגות נפגשים אחד עם השני. מציאת זוגיות היא עניין לגמרי אחר. מציאת זוגיות היא חיבור בין גבר לאישה, הוא מתחיל מכך שהם רוצים להימשך לעולם הרוחני, מבלי לתת לשום גורם חיצוני להיות מעורב בעניין. על פי הקבלה, החיבור בין הבעל והאישה הוא קודם כל חיבור רוחני ולא גשמי. אם אין חיבור רוחני, אין חיבור בכלל. מציאת זוגיות היא היכולת להתחבר רוחנית לאותו אדם אשר אתם מייחלים לקרבתו ללא התערבות מבחוץ והסחות דעת. מציאת זוגיות אין מטרתה אך ורק להביא ילדים לעולם, הרי אם זו הייתה המטרה, לא היינו שונים מבעלי החיים.

הזוגיות על פי הקבלה

כאן כבר מדובר על מציאת זוגיות שונה לגמרי. על פי הקבלה, כל בן זוג הוא ישות רוחנית, ורק החיבור ביניהם יביאם אל עולמות עליונים ויסייע להם לבצע תיקון. באופן כללי, מציאת זוגיות ואהבה בין שני אנשים, יש לה בראש ובראשונה היבט רוחני ורק לאחר מכן גשמי. מערכת זוגית שבה שולט רק הפן הגשמי מאבדת את הערך המוסף של האהבה. אם אתם שואפים להגיע לזוגיות, למצוא את בן או בת הזוג המתאימים לכם ביותר, תורת הקבלה בהחלט יכולה לסייע לכם, הרי יש לה תובנות משלה, תובנות שלא פעם יפתיעו אתכם. גם בן הזוג וגם בת הזוג מטרתם היא באמצעות האהבה להגיע לעולמות רוחניים עליונים וכך להגשים מטרות. למעשה שני בני הזוג חייבים להבין שהם כאן ביחד שכן כל אחד מהם מהווה סולם לעלות בו לעולם רוחני יותר, ורק כך תוכל להתממש אהבתם ולהיות אהבה שלמה.

רוצים למצוא אהבה? לא יודעים מהם סודותיה? נמאס לכם להיות לבד? אנו מזמינים אתכם עוד היום ליצור קשר עם "המקום" וללמוד תובנות חדשות ומפתיעות על זוגיות ומה שמעבר לה.לפרטים אודות סדנה בזוגיות- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס