הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא יהדות לבעלי לב חזק


לימודי קבלה


לימודי קבלה והיכן היא הדרך לאור?

לעיתים כה רבות נדמה לנו שאנו חיים בכאוס כה גדול, בבלגן, יש לנו הרבה מאוד שאלות אבל אין לנו את התשובות. עדיין, כולנו מחפשים את האור ואת השפע ולא תמיד יודעים כיצד מגיעים לשם. ממש לשם כך, או אם תגדירו את הנושא כמורה נבוכים לכל אלה שלא מצאו עצמם עדיין, הומצאה תורת הקבלה.

אז מהי קבלה?

באמצעות לימודי קבלה יפתח לכם חלון לעולם לגמרי שונה, עולם בו הרוח שולטת ולא הגשמיות. באמצעות לימודי קבלה תוכלו להתחבר אל העולם הרצוי לכם בכל רגע ורגע נתון, ולשאוב ממנו שפע ואור. לימודי קבלה יקנו לכם את כל הכלים שבאמצעותם תוכלו להתגבר על המציאות העכשווית, על האשליה הטמונה בה ולבחור במציאות מקבילה, זו הרצויה.

למי כדאי ללמוד?

לימודי קבלה אינם פריווילגיה בלעדית של חובשי כיפות. יותר ויותר חילונים נחשפו ורוצים להיחשף אל רזי הקבלה. את הקבלה עצמה ניתן להגדיר כצד או הפן המיסטי של דת היהדות, ולא רק יהודים רוצים ללמוד אותה, אלא גם בני דתות אחרות, שכן יש בה הרבה מאוד קסם. לימודי קבלה הם לא רק לימודים רוחניים ומיסטיים כפי שרבים חושבים. המתלמדים ילמדו לשאוב את החוכמה, את התמצית של תורת הקבלה, ויש אף המגדילים לעשות וסבורים כי לימודי קבלה משולים ללימודי מדע. תורת הקבלה עצמה משלבת בין השכל שלנו, בין חומר עיוני, ולבין הרגש והרוחניות של כל אדם בנפרד. הקבלה היא גם רוחנית בעיקר, ואם אתם תוהים ביניכם לבין עצמיכם מהם לימודי הקבלה ולמה זה כדאי? את התשובות תקבלו במהלך הקורס. אתם תבינו טוב יותר את משמעות החיים שלכם, תקבלו תשובות לשאלות, ואז תתחילו לשאול שאלות חדשות. בסה"כ לימודי הקבלה מטרתם היא שאתם תהיו אנשים שלמים יותר עם עצמיכם, מסופקים יותר ושבעי רצון.

מעוניינים להתחבר לנפש שלכם? רוצים לדעת כיצד לנגוע בשפע ובאור? מחפשים תשובות לשאלות? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם "המקום" מקום מיוחד בתל אביב המציע שיעורי קבלה ועוד הרבה יותר!לסדנאות זוהר וקבלה ב'המקום'- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס