הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא צמיחה חופשית


לימודי יהדות לחילונים


לימודי יהדות לחילונים – להתחבר לשורשים

אין ספק כי ישנה דרך אולטימטיבית להשלים את החוסרים של הגוף והנפש, שרוצים להרגיש מלאים אך לא תמיד יודעים איך. לימודי יהדות במקום, מרכז תרבות ורוח יהודית, יקנו לכם את הידע המעמיק ביותר אודות היהדות. לא מדובר רק בדת, אלא בתרבות מושרשת ועמוקה שמיועדת גם לחילונים והיכרות עימה יכולה להעשיר את העולם הפנימי של כל אחד.

גם לחילונים יש מה לשאוב מהיהדות

התרבות היהודית שרדה אלפי שנים, גם כשהעם היהודי היה מפוזר בכל רחבי תבל וחי בקהילות קטנות המנותקות גיאוגרפית זו מזו. שרידותה ועוצמתה של התרבות היהודית, שעברה תלאות רבות וניסיונות השמדה, שרדה עד שהעם הגיע לארצו ונחלתו, והיום ממשיכה לפעום בללבות של יהודים רבים בכל מקום. גם אנשים המגדירים עצמם חילונים, יכולים לשאוב מן היהדות חוויות רוחניות מדהימות. המקום, מרכז תרבות ורוח יהודית, מציע לכם מגוון קורסים של לימודי יהדות לחילונים, לימודים מרתקים שיכולים להעצים את הנפש שלכם. מעצבי התוכנית של לימודי יהדות לחילונים במקום, רואים ביהדות משהו שהוא הרבה מעבר לדת, אלא באמת אותה עוצמה רוחנית שחשובה עבור כל אחד ואחת.

היכרות מעמיקה עם עולם היהדות

עולם היהדות שופע זרמים שונים וקהילות שונות, אך בסדנאות של המקום ותוכניות של לימודי יהדות לחילונים, כל אחד יוכל למצוא את המכנה המשותף, למצוא את נקודת החיבור האישית שלו ליהדות, גם אם הוא מגיע מעולם חילוני. לימודי יהדות לחילונים במקום הם לימודים מקיפים שעוזרים להטמיע את הרעיונות היפים והמושכים ביותר בתוך העולם היהודי, רעיונות מהם כל אחד יוכל לשאוב כוחות וחוויות רוחניות מלאות ושלמות משל עצמו. כל לימודי היהדות עבור חילונים מקנים גם כלים להמשך החיים, כלים באמצעותם ניתן לשלב את התרבות היהודית בהוויה היום-יומית שלנו וליהנות מעולם תוכן עשיר ומלא בשמחת חיים ומודעות עצמית גבוהה למי שאנחנו בעולם.

אז אם גם אתם אנשים חילונים שמוכנים להיפתח לאפשרויות שונות שמזמינה התרבות היהודית, הירשמו לקורסים של לימודי יהדות לחילונים במקום ותתחילו ליהנות מעולם עשיר ושפע של תוכן עמוק וחיוני.לסדנאות של 'המקום'- הקלק כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס