הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא שיטת ימימה


ימימה


עומדים באתגרי החיים בגבורה- שיטת ימימה
השיטה המנצחת שהוכיחה את עצמה!

מרגישים שמסלול החיים שלכם הוא לולאה ומרדף אינסופי? אתם לא לבד! שיטת ימימה, אשר פותחה ב"מקום", המרכז לתרבות ולרוח יחזירו אתכם למסלול הנכון והרגוע יותר בשילוב היכולת לעמוד באתגרים ולהוריד את הלחץ והסטרס המלווים אותם.

אנחנו, החיים בעולם המערבי התחרותי יודעים כי אסור לנו לנוח ולשקוט לרגע, להיות עם האצבע על הדופק באופן מתמיד, תמיד להיות בשליטה על תקרית או מהלך בחיינו, בקיצור ולעניין גיבורי על. ההבנה ההתחלתית כי אנחנו בסך הכל בני אדם היא יריית הפתיחה שלכם לחיים רגועים ושלווים יותר.

מהי שיטת ימימה?

מכירים את זה, שנותנים לכם עצות מאוד יעילות להתנהלות נכונה בחיים, עצות הנראות לנו הגיוניות ונכונות, אבל לעולם אינן מיושמות? מכירים את זה שמישהו בא אליכם לקבלת עצה ואתם פותרים לו את כל הקשיים תוך שניות בודדות, עם החשיבה של "אני לא מבין/ה כל כך קשה בזה? אבל בתוך תוכנו יודעים כי אנו עצמנו לא היינו מסוגלים ליישם את עצותינו לעולם.

שיטת ימימה, אשר פותחה ע"י ימימה אביטל ועוזרת לאנשים ליישם את כל העצות החכמות בדרך פשוטה של הקניית הרגלים.

כיצד ניתן להטמיע את השיטה באופן היעיל ביותר?

כפי שציינו מעלה שיטת ימימה פועלת על ידי הקניית הרגלים למתרגלים אותה ועוזרת לפתח אורך אשר יעזור לנו להתמודד עם המטרות השונות בחיינו. מטרות כגון, פרנסה, זוגיות, פיתוח קריירה השתלבות במקום העבודה, תקשורת טובה יותר וחינוך ילדים, השתלבות בחברה ופיתוח בטחון עצמי. שיטת ימימה מסדרת לכם את כל חלקי התצרף ויוצרת עבורכם מפת פעולה מדויקת וניתנת ליישום תוך עבודה תת הכרתית לשינוי החשיבה התורמת לניהול זמן יעיל ועמידה במשימות אותן הצבנו לעצמנו.

למי מיועדת שיטת ימימה?

שיטת ימימה מותאמת לכל מי שמעוניין לחולל שינוי בחייו והגיע למודעות כי האופן בו מתנהלים חייו כרגע אינם נוחים ונעימים לו יותר, לכל מי שמעוניין להפוך את חייו לפחות לחוצים, רגועים ומאושרים יותר מכל הבחינות, מוזמן להשתתף בהדרכה בשיטת ימימה להכוונה ליישום המטרות בחיים הלכה למעשה!


אתם מוזמנים להתחיל לחולל מהפך בחייכם כבר מהשבוע הקרוב, ולראות כיצד ההתנהלות היומיומית שלכם משתנה ללא היכר, לפרטים נוספים צרו קשר או השאירו פרטים.


*לנוחותכם, הקורסים מתקיימים מגוון רחב של שעות אחר הצהריים החל מהשעה חמש .
למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס