הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא צמיחה חופשית


חברותא


המקום- חברותא של אנשים נעימים עם דיון בנושאים מרתקים

הנכם מרגישים שיש לכם הרבה דברים על הלב אך אין את מי לשתף? מעוניינים לצור לכם מעגל של חברים, מעין חברותא, אשר תהיה שם בכל פעם שתרצו לדבר או לומר את דעתכם? הגעתם למקום הנכון! צרו קשר עוד היום עם המקום ותרגישו לא לבד.

פתירת חילוקי דעות ובעיות מתחילים במעגל חברותא
אין זה סוד כי בתוך הארץ היפה בה אנו חיים יש חילוקי דעות רבים ומחלוקות. אחד מגורמי ההשפעה הגדולים ביותר על מצב הינו העובדה כי רבים נוטים לשמור בליבם את דעותיהם, את מחשבותיהם עד למצב בו לא ניתן יותר לשמור בבטן. בכדי לא להגיע למצב שכזה, חשוב לפתוח את הדברים מבעוד מועד ולדבר עם האנשים המתאימים על הנושאים המפריעים לכם. פתיחות ודיבור הוכחו כבר כי מקרבים בין בני אדם על אף הדעות והעמדות השונות. חברותא כזו ניתן לרכוש בהמקום אשר מציע לציבור הרחב לבוא ולהשתתף במספר סדנאות מעניינות, קורסים וכן מעגלי דיבור.

קצת על המקום

המקום, כשמו כן הוא, מקום ייחודי לבעלי עניין אשר מעוניינים לשתף אחרים בדעותיהם ולצור חברותא של אנשים קרובים וחמים. המקום נמצא בעיר תל אביב ולכן מאפשר הגעה נוחה הן באמצעות רכב פרטי והן באמצעות תחבורה ציבורית ענפה. בהמקום מועברות סדנאות במגוון רחב של נושאים, הרצאות על ידי אנשים מקצועיים בתחומים השונים וכן מעגלי חברים. דרך אתר החברה תוכלו לגלות את מגוון הפעילויות הקרובות וכן להתעדכן אודות כנסים וסדנאות. אם אינכם יכולים להגיע באמצע השבוע עקב לחץ זמן ועומס, המקום מציע לכם להגיע גם בסוף השבוע בימי שישי, שבת. רבים כבר הצהירו כי המקום פתח את ליבם לנושאים טעונים וכן נושאי היום יום ודרכו הצליחו לצור חברויות חדשות עם אנשים במגוון גילאים.

מעוניינים להתחיל לדבר על הנושאים החשובים לכם באמת?

המקום מציע לכם חברותא מיוחדת לדיבור על הנושאים שאין אף פעם עם מי לדבר עליהם. צרו קשר עוד היום וכבר מהשיחה הראשונה תבינו שאכן הגעתם למקום הנכון ביותר
למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס