הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא משפחה וזוגיות


התפתחות אישית


מהי המשמעות של התפתחות אישית

מדוע אנשים מעוניינים לפתח ולשפר את עצמם באמצעות התפתחות אישית ועבודה עצמית? מה מביא מיליוני אנשים בעולם לחפש דרכים לשיפור עצמי?
באמצעות חוגים, הרצאות ומפגשים עם אנשים שגם הם מחפשים להגיע לשיטה הנכונה של התפתחות אישית, רבים מוצאים את הדרך הנכונה להגיע ליעדם המשותף.

מדוע לאנשים חשובה התפתחות אישית?

לפנינו מספר גורמים המגלים את הסיבות השונות לשאיפה של התפתחות אישית אצל אוכלוסיה הולכת וגדלה בכל העולם.
* הסיבה הראשונה, היא הרצון שלנו לשפר את אורח חיינו כל עוד אנחנו חיים בעולם הזה.
* בעולם, המונים מפנימים שהם בעצמם הנכס היקר והחשוב ביותר בחייהם. רכוש וכסף, בלבד אינם מספקים מבחינת מילוי והתגשמות אישית.
* בשנים האחרונות, המדע מעניק תשומת לב רבה לנושא של חקר המוח, ובין מסקנותיו, שהאדם אינו מנצל את יכולותיו השכליות במלואן, אלא רק אחוז קטן מהן.
* המגמה של עלייה בדרישה של לחיות באיכות חיים כמה שיותר גבוהה, נוגעת גם לשיפור בתחום של התפתחות אישית, ולא רק לנושאים חומריים.
* הסיבה האחרונה, מתייחסת לתחום החינוך. קיימת הנחה גורפת, שהמערכת של החינוך הפורמאלי אינה מספקת תשובות ואינה מספיק עשירה. האדם מחפש דרכים נוספות להעשיר את עולמו הפנימי.

מהי התרומה של התפתחות אישית באמצע החיים?

מי לא קרא או ראה את הסרט "הסוד"? מרבית האנשים שקראו את הספר או ראו את הסרט, התרשמו עמוקות מהמסרים שהועברו בהם, וניסו, בדרכים שונות, ליישם את מה שהם ראו.
המפתח שיביא להתפתחות אישית נמצא במציאת השיטה שתעבוד הכי טוב עבורנו.
ישנם אנשים שמשך כל חייהם מחפשים את הדרך הנכונה להביא את עצמם לשיפור ולהתפתחות אישית שתענה על הצרכים שלהם, להיות אנשים שלמים ומרוצים יותר.
הפנייה לחוגים להעשרה, המאפשרים לאנשים להכיר אחד את השני, לשמוע את החוויות של הסובבים אותם בחוג סגור ואינטימי, היא אחת מהדרכים לנסות ולמצוא את המפתח שיביא את התשובות לשאלות רבות.

"המקום" – מרכז תרבות ורוח, מקיים מפגשים, חוגים והרצאות שבהם, ניתן לפגוש אנשים שכמוכם, מחפשים דרכים לשיפור האני הפנימי שלהם, דרך של התפתחות אישית, שיכולה להגיע באמצעות חיבור נכון של הגוף, הנפש וחוויות שחווינו בעבר ועד היום לא הענקנו להן את המשמעות האמיתית שלהן.לסדנאות של 'המקום'- הקלק כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס