הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא צמיחה חופשית


העצמת נשים


העצמת נשים ונושאים אטרקטיביים נוספים- המקום

מתעניינות בתחום העצמת נשים? מעוניינות לדבר על נושא זה בקבוצת אנשים? זה הזמן להגיע להמקום ולהתחיל לדבר. המקום מציע לכם סדנאות, מפגשים וקורסים במגוון רחב של נושאים. המקום נותן לכם את הלגיטימציה והאפשרות להביע את דעתכם בפרהסיה ולשמוע דעתם של אחרים בנושאים החשובים גם לכם.אז למה אתם מחכים?

קצת על המקום:
המקום הינו בית שני לכל אלו שרוצים להביע את דעתם בנושאים השונים ובמקביל לשמוע וללמוד על אותם נושאים מאנשים העוסקים בתחום. המקום מאמין כי עם ישראל של היום אינו אותו עם שאותו הגלו לפני אלפיים שנה אלא אוסף של קבוצות מופרדות. למעשה, ניתן ויש לחשוב כי קבוצות אלו מופרדות לשווא ויש בניהן דברים משותפים רבים. בנושא זה, המקום מאמין כי הדבק שיקשור את הקבוצות יחדיו הוא למעשה היכולת לדבר, להוציא את הדברים שיש בנפש ולשמוע דעותיהם של אחרים בתחום. המשימה העיקרית של המקום היא לתת מקום למפגש ולשיח המעודדים פתיחות, הפריה הדדית, הבנה ולחמר בין עולמות שונים אך דומים. באמצעות שיחות זה עם רעהו, סדנאות וקורסים שונים המקום מאמין כי יתרום לחיים האישיים של כל משתתף, לחיים המשפחתיים והחברתיים. באמצעות דיבור ופתיחת הלב ניתן יהיה להסיר את החומות המפרידות בנינו ולהתמודד עם מגוון הבעיות המעסיקות אותנו. כך ניתן יהיה להפוך את המקום הזה למקום של כולנו.

סדנאות וקורסים בתחום העצמת נשים בהם ניתן לקחת חלק
מאמינות ורוצות לקדם את תחום העצמת נשים? הגעתם למקום הנכון. המקום מציע לכם שעות דיון ודיבור על נושא העצמת נשים בו תכלו להציג את דעותיכם בנושא ולשמוע דעות אחרות הקשורות לתחום. בנוסף לגילוי ופתיחות הדדית בין כל חברי הקבוצה המתעניינים בתחום תוכלו גם לקבל סדנאות על ידי מיטב מורי הדרך בתחום, כאלו אשר יכולים להעניק לכם מידע שלא הכרתם.

בתוך ליבכם יושבים דברים שהנכם רוצים להוציא החוצה? מעוניינים להתחיל לדבר על נושאים שונים הקשורים לתחום העצמת נשים? רק בהמקום תוכלו לדבר על כל נושא שתרצו ללא חשש ובפתחון לב.לסדנאות של 'המקום'- הקלק כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס