הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא אמנות ויצירה


הופעות בתל אביב


הופעות בתל אביב בסגנון שלא הכרתם עד כה!

לא תמיד ברור לנו מי אנחנו, ככל שהשנים נוקפות, כך גם השאלות מתרבות ולא תמיד יש לנו תשובות מספקות. אז נכון, אי אפשר ביום אחד לגלות את האמת כולה, אבל ישנו מקום מיוחד בתל אביב המיועד לכל פלחי האוכלוסייה, לחילונים, לדתיים, המקום מאפשר לאורחים להתחבר אחד לשני, אל עצמם ואל המקורות כל זאת באווירה נעימה מאוד.
מקום שהוא עולם ומלואו
הופעות בתל אביב מוצעות למי שמתעניין בראיית הדברים מזווית קצת אחרת. הופעות בתל אביב שחרטו על דיגלן רוחניות, איכותיות, דיאלוג בין המשחקים לבין הצופים מדובר על מקום המציע סדנאות וקורסים שונים, וכאמור מדובר על הופעות בתל אביב שכן הבניין ממוקם בעיר זו. כל מי שרוצה להתפתח, ללמוד וליצור מוזמן לבוא לבקר במקום, הן צעירים מאוד והן מבוגרים וגמלאים, כל אחד ימצא משהו הנוגע לליבו. את המקום עליו אנו מדברים הקימה קבוצה של צעירים המעורים בהוויה הארץ ישראלית ומכירים את קו התפר שבין הציבור החילוני לזה הדתי. בשל כך ועוד, מבקרים במקום מרצים, אנשי חינוך, אומנים, פסיכולוגים, רבנים במטרה לפתוח כמה שיותר ערוצי תקשורת לקהל המבקרים.

הופעות

במקום ניתן גם לצפות בהצגות, כלומר אלה הן הופעות בתל אביב, למשל הצגה של יהושע סובול או של יוצרים אחרים.כמו כן מוצעות סדנאות משחק. אבל הופעות בתל אביב הן לא רק הצגה שגרתית, ניתן להלך יחד כקבוצה ולהכיר את מכמניה של העיר וכאלה יש למכביר. הטיילים יכירו טוב יותר דמויות היסטוריות ואת הסיפור שעומד מאחוריהן, יכירו אתרים היסטוריים. כל הדמויות הללו יגולמו על ידי שחקנים מקצועיים, כך שמובטחת לכם חוויה יוצאת דופן. בנוסף, הסיור יהפוך למשחק או משימה כך שיוקנה לו ערך מוסף, מי שימצא ראשון היכן האוצר מוחבא ינצח את המשחק. כמו כן תלמדו על סיפורי האהבה תל אביבים ומה עומד מאחוריהם, על שירים ידועים, מדובר על הפתעה מוחלטת למי שמכיר את העיר רק משיטוט סתמי בין רחובותיה. העיר נוצרת הרבה מאוד סודות, ולכן הופעות בתל אביב מעין אלה יכולות להיות חוויה מיוחדת במינה שלא תישכח במהרה.
רוצים ליהנות מתיאטרון טוב? רוצים להכיר את העיר תל אביב מלפני ולפנים? רוצים להכיר אנשים חדשים, מעניינים ומסקרנים? רוצים לחוות חוויה קצת שונה? צרו עוד היום קשר עם "המקום" ותתחילו להתרגש ביחד איתנו!לאירועים והופעות של 'המקום'- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס