הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא משפחה וזוגיות


בילוי ערב


בילוי ערב- זמן טוב להרגע ולהתפתח
מציאת פעילויות פנאי בילוי ערב , בשעות מוקדמות המתאימות לכל המשפחה ויחד עם זאת מאוחרות מספיק בהתאמה לאנשים עובדים, הינה פעולה מאתגרת לכל הדעות, במיוחד כאשר מבקשים למצוא התאמה מדויקת לכל טעם וגיל.

מתחברים לזוגיות- אירועים וסדנאות ערב

סדנת זוגיות ויכולת הבנת רכיב התקשורת נמצא בשורש והבסיס העיקרי של הקשר הזוגי, במיוחד עם העמקתו וכניסתם של משתנים שונים כמו שינויים בריאותיים, ילדים ושינוי תעסוקה, כל אלה עשויות להוות אבן נגף בזוגיות, עם זאת, תוך התמודדות נכונה ויכולת ההכלה ניתן אפילו לצמוח באמצעות משתנים אלה ואפילו לראות בהם אתגרים. "המקום", מרכז התרבות והרוח בצד השקט של תל אביב מאפשר לכם לבחון את הזוגיות שלכם, לראות כי אתם אינם נמצאים בסירה הזאת לבדכם, ואפילו לראות כיצד זוגות אחרים היושבים מולכם בסדנא, מתמודדים עם אותן השאלות בדיוק.
אירועים בערב בחלק הרגוע והשקט של תל אביב ב "מקום", יעניקו לכם את השקט והשלווה להם אתם זקוקים ותקווה לזוגיות מפרה ופורייה יותר ואפילו לזכות באפשרות של בילוי ערב.

הדרכה ופעילויות גיבוש לקבוצות

פעילויות גיבוש קבוצתיות נערכות במרבית המקרים בשעות הבוקר המוקדמות, לאנשים המעוניינים לארגן פעילויות גיבוש מיוזמתם בין אם מדובר בפעילות חברתית עם הקולגות מהעבודה ובין אם מדובר בקבוצת חברים המעוניינת לקבל ערב חברתי חוויתי, אנחנו ב"מקום", מסוגלים לתת מענה עבור בילוי ערב בדיוק לצרכים האלה. מתכננים אירוע גיבוש ומעוניינים במקום שיארגן לכם את כל ההפעלות, אנשי המקצוע וחלל המתאים לגודל האירוע וסגנון בילוי ערב? המקום לרוח ותרבות הוא בדיוק מה שאתם זקוקים לו.

סיורי ערב- תרים את תל אביב של הצללים...

מה כבר אפשר לראות בתל אביב שלא ראינו? ובכן, בכל פינה וקרן זווית של אחת הערים הישראליות בארץ אשר הפכה למרכז תרבותי בפני עצמו, בהדרכת המרכז לתרבות ורוח תוכלו לגלות את תל אביב כפי שמעולם לא דמיינתם אותה, בילוי ערב בעיר תל אביב, מפגשים ייחודיים ותיור בסמטאותיה העתיקות של העיר יספרו לכם סיפור ויפתחו בפניכם תעלומות חדשות ומפתיעות. פעילות זו מתאימה במיוחד לחופש הגדול, יצאיה למסע מרתק אל תוך האווירה התל אביבית הלילית עם הילדים המשלבת פעילות גופנית בריאה, לימוד חווייתי וגילויים מסעירים, בילוי בערב בסגנון הנ"ל לעולם יעלו על כל בילוי סטנדרטי של ישבה בבית קפה או בהייה במסך המחשב- צאו וטיילו בארץ (תל אביב).
רוצים להיות חלק מכל הפעילויות הללו? מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ואנו נדאג לעדכן אתכם בדבר אפשרויות של בילוי ערב בהתאמה אישית.לאירועים והופעות של 'המקום'- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס