הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא המיוחדים שלנו


בילוי אחר


בילוי אחר- בילוי ברמה אחרת

בילוי משפחתי, בילוי חברתי ואפילו בילוי אותו אתם מעניקים לעצמכם בלבד, עשוי לשחרר אתכם מאוד מהלחץ היומיומי והשגרה, פעילויות המוציאות אותנו מהשגרה נתנו לו אורך נשימה להמשיך את אותה השגרה, להוריד מעט מהלחץ והמתח המלווים אותנו בחיינו.

לומדים את מסתורי התורה- בילוי מרתק לנפש

כמה פעמים כבר יצא לכם לצאת מהבית ולהעביר של בילוי אחר ממה שאתם רגילים אלין בדרך כלל? "המקום", מרכז לתרבות ורוח מזמין אתכם לחוויה רוחנית ייחודית מאין כמותה עם המדריכים המקצועיים ביותר שיעניקו לכם חוויה של בילוי אחר כמותו עוד לא חוויתם. אתם מוזמנים לחוויה מסתורית ומרתקת בליווי מקורי המתובל בסיפורים, אגדות ופירושים מפתיעים שייקחו אתכם למסע בזמן ובחזרה לעתיד שישאיר אתכם עם רצון וטעם של עוד. העבר שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהווה, זאת תגלו לאחר הסדנא הראשונה שלכם במסתורי התורה, היהדות והרוחניות.

פעילויות יצירה חווייתית לכל המשפחה

אפשרות שילוב היצירתיות ובילוי משותף עם כל המשפחה ניתנת לכם ב"מקום", מגוון רחב של פעילויות יצירה, למידה וחשיפה למגוון רחב של תחומים ופעילויות המותאמות לכל גיל ומאפשרת לכם לקבל ולהעניק זמן איכות לעצמכם עם המשפחה שלכם גם מעבר לארוחת הערב המשפחתית. סדנאות יצירה ב"מקום", יאפשרו לכם להכיר אחד את השני באור אחר ושונה אחר במיוחד אם אתם הורים לילדים בוגרים ו/או מתבגרים אתם בטח נתקלים במקרים לא מעטים, בהם הילדים מסתגרים בחדר ולא מוכנים לשתף אתכם בקורותיהם.

פעילות משותפת כמו פעילות יצירה או למידה חוויתית משותפת יעזרו לכם להכיר ולהתקרב אחד לשני במיוחד מאחר שמדובר במקום נטרלי הנותן מקום לביטוי עצמי ומעניק לכם את האפשרות של בילוי אחר מסוגי הבילוי אליהם אתם מורגלים.

משחקים אותה- סדנאות משחק לחובבים ומתקדמים

תמיד חלמת להיות שחקנים? תמיד רציתם להשתתף בסדנת משחק אבל התקציב לא אפשר זאת. סדנאות משחק ודרמה ב"מקום", יאפשרו לשחקן שבכם לפרוץ החוצה גן מבלי להשקיע הון תועפות ללימוד משחק. סדנאות המשחק במקום נותנות אפשרות לטעות סגנונות משחק שונים, לאלה אשר רוצים לקבל מושג, אלה אשר מתכננים ללמוד משחק ועדיין רוצים לבחון את מידת ההתאמה שלהם, למעוניינים לקיים ערבי גיבוש דרמטיים ולקהל הרחב המעוניין לקבל כמה שעות חודשיות של בילוי אחר, בילוי מצחיק ומשחרר המגביר את הביטחון העצמי ואת יכולות התקשורת עם הסביבה.

מחפשים בילוי אחר מכל מה שאתם מכירים? "המקום", המרכז לתרבות ולרוח המקום המתאים עבורכם ועבור המשפחה שלכם, עבור בעלי עסקים המעוניינים לקיים ערבי גיבוש וערבי חברה ולכל מי שרוצה ליהנות ולהשתחרר.לאירועים והופעות של 'המקום'- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס