הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא המיוחדים שלנו


אירועים בתל אביב


המקום. המושלם לכל אירוע.
והפעם – אירועים בתל אביב!


מחפשים מקום אחד שיכיל את האירועים וההפעלות לכל המשפחה? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון! המקום, מרכז תרבות ורוח ע"ש אליהו ושושנה מירון מספק את כל הפעילויות האפשרויות בתחום תרבות אירועים בתל אביב שתוכלו לבקש.

נהנים ומתפתחים ביחד- סדנאות משותפות להורים ולילדים
כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם לא מבלים מספיק זמן איכות עם הילדים שלכם? כמה פעמים אמרתם לעצמכם, שמחר אתם אוספים את כל המשפחה ויוצאים לבילוי משפחתי. ב"מקום" המקיים אירועים בתל אביב בסגנונות השונים המותאמים לכל המשפחה, מגבשות ומאפשרות לכם להפסיק לחפש את המקום הנכון עבורכם לבילוי משפחתי מהנה שיותיר אתכם עם חוויות וטעם לעוד. המקום, הממוקם באזור שקט ונעים מעניק פעילויות שונות המותאמות לכל גיל ולכל כיס. מחפשים אירועים בתל אביב לגדולים ולקטנים? כעת יש לכם אפשרות לקחת חלק בהפעלות וסדנאות ממש סמוך לבית!

חוזרים לזוגיות בריאה- סדנאות זוגיות לזוגות ובודדים
כולנו יודעים שעל מנת לשמור על זוגיות בריאה ומפרה אין להתייחס אליה כאל מובנת מאליה. כולנו יודעים ומדברים על זה, אבל כמה מאיתנו באמת קמים ועושים מעשה? חיי היום יום העמוסים אינם מותירים לנו מקום או זמן לעשייה כזאת, במקום, המרכז לתרבות ולרוח תוכלו למצוא את הסדנאות המתאימות לכם בהתאם לאופי והצרכים שלכם. במקום, המארגן אירועים בתל אביב, המותאמים לכל המשפחה, שעות פעילות ארוכות המתאימות גם לקרייריסטים ואפילו מאפשרות לכם להביא את הילדים ולהעניק להם הפעלות מאתגרות ומהנות בזמן שאתם פותחים עוד קשר בתקשורת הזוגית שלכם.

לימודי יהדות – מסתריה העלומים של היהדות
ניכנס אל קודש הקודשים אל תוך מסתורי היהדות העלומים, סדנאות היהדות מותאמות לקהל הרחב ולכל מי שרוצה להשכיל ולהרחיב את עולמו הרוחני ולמלא את חייו בידע ואתגר נוסף, רוחני, מרתק, מרגיע ומשרה שלווה, לימודי יהדות במגוון הסוגים והנושאים יתאימו בדיוק. אתם מוזמנים לשעה מרתקת, סוחפת ומסחררת חושים שתגרום לכם לשכוח את העולם שבחוץ ולגלות עולמות חדשים, עולמות רוחניים והעולמות הפנימיים שלנו. אירועים בתל אביב מעולם לא היו מרגיעים ועם זאת סוחפים יותר. המקום, המרכז לרוחניות האדם נותן לכם מענה לכל הצרכים הרוחניים שלכם, אלה שפשוט בלתי אפשרי לקבל במהלך מירוץ החיים שבחוץ.

המקום. הנכון ביותר לגילוי עצמי אמיתי, מזמין אתכם לגלות את עצמכם מחדש ולהבין במדויק, מהי המשמעות של הביטוי, "התעלות הרוח על החומר".לאירועים והופעות של 'המקום'- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס