הופעות בתל אביב, לימודי יהדות, מציאת זוגיות, סדנאות זוגיות
המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות >> מאמרים בנושא משפחה וזוגיות


אימון למציאת זוגיות


מהי החשיבות של אימון למציאת זוגיות

מציאה ובחירה של בן זוג, אינן משימות קלות, בכך כולנו התנסינו בעבר.
מי שמצליח למצוא בן זוג ולשמור על זוגיות מוצלחת במשך עשרות שנים, נחשב לאדם שזכה בפיס. תהליך של אימון למציאת זוגיות מעניק את הכלים המתאימים לכל מי שמעוניין למצוא חבר/ה לחיים לקיום זוגית מוצלחת וארוכת שנים.

מהו אימון למציאת זוגיות

מציאת בן זוג מתאים הוא אחד הנושאים החשובים והמרכזיים בחייו של כל אדם.
כפי שנאמר בפסוק בבראשית, "לא טוב היות האדם לבדו", לכן, מאז בראשית אנשים עסוקים בלמצוא בן זוג מתאים, שאם אפשר, יהיה לצידם לאורך כל הדרך.
אין אדם שאינו מתאהב לפחות פעם בחיים, אך ההתאהבות אינה ערובה להצלחה בתחזוקה של זוגיות ארוכת שנים.
לכן, במהלך תהליך של אימון למציאת זוגיות, המשתתפים מקבלים כלים כיצד למצוא בן זוג מתאים, שיהיה פרטנר לרגעים רבים בחיים, הרגעים החשובים והמשמעותיים ביותר.
אימון למציאת בן זוג אינו מכוון רק לכאלה שמעולם לא היו בזוגיות.
יש אנשים שמאמינים באהבה ממבט ראשון, ושמשם הכל יילך חלק, ללא תקלות.
יש אנשים שמאמינים בזוגיות הנבנית בהדרגה, עם הרבה אימון וחיזוקים אחד כלפי השנייה. ויש אנשים שיודעים, שזוגיות מוצלחת, מורכבת מהרבה רבדים ורצון טוב להצליח מצד שני הצדדים.

האם אימון למציאת זוגיות אכן תורם למציאת בן זוג?

בעידן המודרני, ניתן להכיר בני זוג חדשים כמעט מדי יום, באמצעות אתרי היכרויות, דרך רשתות חברתיות ועוד. עם זאת, השפע באפשרויות של להכיר אנשים חדשים, אינו מקל על הבחירה עצמה. כשהקסם הראשוני פג, מה שנשאר זה לראות את מידת ההתאמה בין בני הזוג. אימון למציאת זוגיות יכול לסייע רבות למי שלא תמיד יודע לסנן כבר בפגישות הראשונות את בני הזוג המתאימים ביותר.
אימון למציאת זוגיות מעניק למשתתפים בו, את הכלים לבחירה נכונה של בני זוג פוטנציאליים, שאולי אינם זוהרים או מושכים ברגע הראשון, אבל יש להם את כל הנתונים להפוך לפרטנרים אמיתיים ולחברים לכל החיים.

ב"המקום" – מרכז תרבות ורוח מתקיימים קורסים וסדנאות בעלי אופי אישי וחווייתי, בתחומי הזוגיות, האהבה, הורות ומשפחה. במסגרת המפגשים המשתתפים עוברים תהליך של אימון למציאת זוגיות אשר מקנה להם את הכלים המתאימים למציאת זוגיות ארוכה ימים ומוצלחת.לפרטים אודות סדנה בזוגיות- לחץ כאן

למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il


שיווק באינטרנט: מליס